Prosinec 2012

PF 2013

31. prosince 2012 v 18:27 | k1,kt2,kt3,kt4,kt5 |  kt svatky

My všichni z Clanktteamsmrtaci vam přejeme
hezky novy rok 2013

partmeři 2

31. prosince 2012 v 18:18 | kt4 |  Partneři

Image and video hosting by TinyPic

Fullmetal Alchemist movie Dowlond

28. prosince 2012 v 13:03 | kt4 |  Ke staženi


Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi Seznam všech odkazů pro download

ulož.to (MKV)Kliknout pro zobrazení
Gdisk (MKV)

TitulkyGdiskulozto
Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru HoshiStáhnoutStáhnout

Fullmetal Alchemist Movie: The Conqueror of Shamballa


http://uloz.to/xkP7Dqh/fullmetal-alchemist-the-conqueror-of-shamballa-cz-sub-by-pary-avi


Naruto SD 37

27. prosince 2012 v 21:40 | kt4 |  Naruto SD


Naruto SD 37


nahledrock37.jpg
Co by se asi stalo, kdyby se šílený mistr Gai stal Hokagem? Nebo tedy Gaikagem? Všechny jeho horkokrevné šílenosti se stanou skutečností a lidem z Konohy se to zrovna moc líbit nebude.
V druhé části se setkáme s Shikamarem, který mívá vše promyšlené do posledního puntíku. Na druhou stranu je ale líný jako prase. Jak se asi popere s dnešní misí, kde mají zneškodnit zlé nukeniny, ke kterým nevede zrovna lehká cesta?
Na překladu pracovali: kt3,kt4

Naruto SD 37 Online

Naruto SD 37: Nový Hokage Gai! | IQ 200: Všechno je opruz![image id="52319944" alt="nový"]

Download
Externí titulky:
Hardsub Torrent:
Hardsub ShareServer:

Naruto SD 36

26. prosince 2012 v 16:29 | kt4 |  Naruto SD


Naruto SD 36nahledrock36.jpg
Tenten se potká s Temari, která jí během Chuuninské zkoušky dala pěknou nakládačku. Tenten na to samozřejmě nezapomněla a bude se snažit svou rivalku překonat alespoň teď. Povede se jí to?
V druhé části dojde zase na nebohého Orochimara, který si uvědomil, že je ve svém životě vlastně úplně osamělý. Začne proto hledat svou životní lásku. Nebo je to vše zase nějaká lest?
Malý vánoční dárek od nás Smiling Díl 37 by měl být během pár dní.

Na překladu pracovali: kt3,kt4

Naruto SD 36 Online

Naruto SD 36: Tenten vs. Temari | Orochimaru hledá pravou lásku

Download
Externí titulky:
Hardsub Torrent:
Hardsub ShareServer:


Samuraj 7 Info

26. prosince 2012 v 16:04 | kt4 |  Ruzne anime serialy


Samuraj 7
Překladatelská skupina:
TNT

Info popis:

Malá dedina je prenasledovaná lúpežníkmi, ktorí ich rok čo rok oberajú o ich úrodu. Dedinčania si však povedali, že je tomu raz a navždy koniec a tak vyslali na misiu nájsť samurajov, ktorí by boli ochotní bojovať za dedinu a odmenou by im bola ryža, svoju kňažku. A tak, keď kňažka odchádza z dediny spolu s mladšou sestrou a ochrancom, môžu dedinčania len dúfať, že sa jej podarí nájsť dôveryhodných samurajov...


Vesele vanoce

19. prosince 2012 v 20:10 | k1,kt2,kt3,kt4,kt5 |  kt svatky

Vesele a štastne vanoce vam všem přrjeme

štěsti a lasky i do noveho nastavajiciho
roku 2013 vše nej at vam tak jak nam
vše vychazi tak at se daři všem .


Naruto SD 35

13. prosince 2012 v 21:24 | kt4 |  Naruto SD


Naruto SD 35

Manga tým, Anime tým
nahled_rock35.jpg
Rock Lee a jeho kamarádi dostnou na opatrování různá přivolávaná zvířata, jenže ti jsou neradi pod dozorem někoho cizího, takže jejich hlídání nebude úplně jednoduché. Navíc Kakashiho psům se zalíbí Akamarovo Dynamické značkování Laughing out loud
V druhé části se bude chtít Hinata-sama sblížit s Narutem. Za pomoci Rock Leeho to ale moc na úspěch nevypadá. Všechny plány nakonec zklamou, a to i přes to, že dojde i na honičku v tokijských ulicích a akci v helikoptéře.
Na překladu pracovali: kt4 a kt3
r35_01.jpg
r35_02.jpg
r35_03.jpg


Naruto SD 35: Starat se o zvířata je dřina | Zavyjte na Naruta [image id="52319944" alt="nový"]

Download
Externí titulky:
Hardsub Torrent:
Hardsub ShareServer:

Upiři

13. prosince 2012 v 21:18 | kt3 |  Vlkodlaci ,upiři a jine

Upír (nemrtvý)

Skočit na: Navigace, Hledání
Upír (The Vampire), obraz Philipa Burne-Jonese z roku 1897
Upír (nebo také vampýr) je tvor vyskytující se v mýtech, legendách, hororech a fantasy, živící se krví, kterou pije svým - zpravidla lidským - obětem.

Etymologie

Slovo upír je s největší pravděpodobností slovanského původu. Vyskytuje se ve všech slovanských jazycích - bulharsky je вампир, česky a slovensky upír (někdy se používá i obměna vampýr, převzatá patrně z angličtiny), polsky wampir a upiór, rusky упырь, bělorusky упыр, ukrajinsky упирь. Předpokládá se, že v praslovanštině bylo *ǫpirь, což má dále nejasnou etymologii. Někteří vědci slovo dále spojují s turkickým označením čarodějnice, které např. v tatarštině zní ubyr. Etymolog Machek spojuje slovo poněkud kostrbatě s nářečním slovenským slovesem vrepiť, resp. jeho hypotetickou přesmyčkovou podobou *vъ-pěrъ, což překládá jako vkousnout se, vsát se, vchytit se, vrazit se (i v češtině ostatně existuje archaické sloveso vpeřit, tj. prudce něco někam vrazit, vtisknout). Machek také uvádí alternativní etymologii francouzského slavisty Vaillanta, který u-pir překládá jako "ten, kdo uniká (z hrobu)".
První doložené použití je ve staroruském kolofónu žaltáři, který je podepsán žertovnou přezdívkou Упирь Лихый (Špatný upír) a který je datován rokem 1047. Někdy se jako první použití uvádí ruský protipohanský traktát Slovo svatého Grigorije (Слово Святого Григория), který se zmiňuje o tom, že pohané uctívají upíry. Tento spisek pochází patrně z 11. - 12. století.
Obměna vampýr, používaná často v neslovanských jazycích (anglicky vampire, francouzsky vampyre, německy Vampir) je odvozena z nasalizované srbské varianty вампир / vampir. Z ní bylo patrně v 17. století odvozeno německé Vampir a z němčiny se slovo rozšířilo dál. Do češtiny se zřejmě dostalo jinou cestou, ačkoli původní jazykový základ je bezpochyby stejný. Proto se píše s tvrdým y - možná pod vlivem slova netopýr[1].

Upír v tradiční slovanské kultuře

Postava upíra se vyskytuje v mytologii jak východních, tak i západních a jižních Slovanů. V písemných pramenech se vyskytuje pod různými názvy:
 • u Bulharů: vapir, vipir, vъpir, vrapir, vrapirin, voper, drakus, žin, ustrel, lepir, vlepir, liter, lemptir, tenec, grobnik, brodnik, plъtnik, upir, samodiv
 • u Srbů: vampir, vukodlak, vaper, lampir, lapir, lempijer, vuk, vjegodonja, jegodonja, tenac
Staročeské označení upíra morous naznačuje, že v počátku byl upír blízký noční můře, zlý přízrak, který sužuje spáče a v noci jim odnáší jejich životní sílu.[2]

Vznik upíra

V původní mytologii Slovanů, ale též Germánů se upírem stával člověk zemřelý nečistým způsobem (sebevrah, popravený zločinec), či vůbec osoba vylučující se ze společnosti lidí, nebo skonavší nepřirozenou smrtí (čaroděj užívající černé magie, nebo oběť čaroděje). Upírem bylo také dítě čarodějnice, zplozené po koitu s démonem. Někde se věřilo, že k tomu, aby se mrtvola změnila v upíra postačí, aby přes ni přeskočil vzteklý pes. V dobách po přijetí křesťanství (kdy se navíc těla mrtvých přestala spalovat, nebo pohřbívat staletí ověřenými způsoby) se také začalo věřit, že upírem se může stát osoba pohřbená bez obřadů (např. nepokřtěné dítě), nebo pokud byly tyto obřady provedeny špatně, anebo osoba narozená v určitou dobu (např. o Vánocích). Podle srbských tradic se upírem mohl stát i živý člověk s vrozenými předpoklady. Někdy zase stačí vypít dostatečné množství upíří krve a zemřít (Upíří deníky).

Vzhled upírů

Upír měl podobu člověka bez kostí nebo i bez nosu, mohl mít hnědé nebo červené oči a kovové zuby, případně bylo jeho tělo pokryto srstí (jako u vlkodlaka). U východních Slovanů mohl mít zmijí jazyk, mohl být slepý nebo hluchý. U Bulharů nabíral někdy i zvířecí podobu: rysa, vlka, myši, zmije, kozy nebo bílého koně. Pokud byla upírem (potažmo upírkou) žena, vynikala nad jiné svou neobyčejnou krásou a výjimečností. Její tvář byla mrtvolně bledá, vlasy byly černé jako havraní křídla, rty rudé jako čerstvá krev a při pohledu do jejích tmavých (či rudých) očí jsme mohli vidět celou panenku.
Pro okolní lid byl neodhalený upír postavou záhadnou, ale díky svému "charismatu" a atraktivitě velmi vyhledávanou. Pověstné jsou upírovy silné sexuální tužby, které uspokojoval/a se smrtelnými lidmi (viz Inkubus a Sukuba).
Upíři podle filmů, legend, knih a povídání vypadají jako starší lidé s obrovskými špičáky, kteří když jsou naštvaní, kouří se z nich. Jsou pro lidi hodně nebezpeční a drží se naživu kousáním lidí do krků a sáním jejich krve. Lidé při tomto procesu se buď taktéž mění v upíry či rovnou umírají.

Vlastnosti

Upíři se ve svých možnostech silně lišili. Jejich působnost mohla být omezena jen na dobu noční, kdy strašili své blízké, škodili domácím zvířatům (pili krev). Ráno znovu odcházeli do hrobů, protože kdyby je zasáhl sluneční paprsek, rozprskli by se a zůstala by po nich jen krvavá skvrna. Jako první příchod upíra do vesnice ucítili psi (začali štěkat) a dobytek, který se začal plašit. Na druhou stranu ve slovanské mytologii mohl upír uzavřít sňatek s člověkem a dokonce mít i děti.
Upír neumírá stářím a je velmi obtížné jej zahubit. Mohl shořet, ale jakmile se napil krve, tak mu bylo lépe. Živí se lidskou krví, krev zvířat sice rovněž poslouží, ale oslabuje ho. V některých oblastech se upíři neomezovali ve své působnosti jen na noční dobu. Věřilo se, že žijí mezi normálními lidmi (nejčastěji jako obchodníci nebo řezníci) a do hrobu se musí uložit jen v určitý den v roce.
Někde se věřilo, že vlivem upírů přichází hlad, špatné počasí nebo mor.

Archeologické doklady víry v upíry

Víra v revenanty, tak jak je doložena z písemných pramenů a etnografických pozorování, se specifickým způsobem projevuje i v archeologických nálezech. Jako obrana proti upírům existovalo velké množství metod, některé z nich jsou archeologicky doložitelné. Většina z nich měla mrtvému fyzicky zabránit, aby opouštěl hrob:
 • mrtvý byl proboden kůlem
 • tělo mrtvého bylo dodatečně vyhrabáno a spáleno
 • mrtvola se zabalila do rybářské sítě
 • mrtvý byl obrácen na břicho nebo ležel ve skrčené poloze
 • mrtvý byl zavalen kameny
 • mrtvému byla zacpána ústa např. kameny, železem, hlínou
 • tělo mrtvého bylo násilně porušeno (useknuta hlava apod.)
 • useknutá hlava mrtvého byla uložena do zvláštního hrobu
 • do hrobu se střílelo šípy
 • na hrobech nebo přímo v nich byly zažíhány ohně
 • mrtvému byl sypán do úst mák
Některá z těchto protivampirických opatření byla doložena např. na raně středověkém pohřebišti v Lahovicích u Prahy, zkoumaném v letech 1955-1960 archeoložkou Zdeňkou Krumphanzlovou. Někdy je ovšem obtížné od sebe odlišit protivampirická opatření a např. zvlášť krutý způsob popravy nebo posmrtného trestu (o důsledcích činnosti vykradačů hrobů nemluvě). Každý takový nález je proto nutné správně posoudit s ohledem na dobové a místní zvyklosti (ať už pohřební nebo hrdelně-právní).

Upíři v historii

Jeden z nejstarších písemných popisů řádění upíra podává islandská Sága o Eriku Rudém ze 13. století, zachycující historii osídlování Grónska křesťanskými Vikingy (kolem roku 1000). Příběh epizody, která se odehrává během severské zimy, vypráví, jak po náhlé smrti jednoho neoblíbeného muže začnou podivně umírat i další členové jeho komunity (včetně Erikova syna Thorsteina, který osazenstvo odloučené usedlosti vedl). Někteří z mrtvých (i už pohřbených) se pak znovu objevují a snaží se setkat se svými blízkými, čímž jim také způsobují smrt. Potíže s (ne)mrtvými se vyřeší až exhumací těl zemřelých a jejich opětovným uložením v blízkosti kostela a za doprovodu křesťanských rituálů - s výjimkou těla prvního zemřelého, který je jakožto upír spálen.
Další zmínky o upírech (respektive o pohanských zvyklostech) přináší staroruské křesťanské spisy z 11. až 13. století.
Nejznámější upír Drákula souvisí se skutečnou historickou osobností krutého knížete Vlada Ţepeşe jen volně. Ze skutečných legend mají k vampirismu blíže ty o neméně známé slovenské hraběnce Alžbětě Báthoryové (1560 - 1614) alias Čachtické paní, dokonce je možné, že právě ona inspirovala Stokerova Draculu.
Roku 1725 v Habsburské monarchii zemřel Peter Plogojowitz. Následovala série náhlých úmrtí, která vedla k podezření z vampirismu. Peter byl exhumován, prozkoumán, bylo shledáno, že má příznaky vampirismu a poté mu bylo probodeno srdce kůlem a byl spálen. Případ byl poměrně dobře dokumentován, zpráva o něm byla překládána a šířena a byla následována dalšími případy. Hysterii ukončila Marie Terezie, když nechala svého osobního lékaře případy vyšetřit a po jeho závěru, že upíři neexistují, vydala zákon zakazující otevírání hrobů a zhanobování těl.

Upír v současné kultuře

Ambox warning pn.svg
Tento článek zřejmě obsahuje výsledky vlastního výzkumu nebo neověřená tvrzení.
Prosím pomozte Wikipedii tím, že přidáte reference. Podívejte se na diskusní stránku, kde mohou být uvedeny další detaily.
Mezi upíry v různých dílech existují značné rozdíly.
Nejčastěji se jedná o nemrtvé, tedy nějakým způsobem oživená lidská těla. V romantické literatuře a ve filmu se upírem stane člověk pouze tím, že ho kousne jiný upír. Přeměna pak trvá různě dlouhou dobu. Je jen málo povedených přemeň, protože mnohdy upír nedokáže přestat sát a oběť prostě zabije. Spousta upírů nechce přeměňovat lidi, pokud to není nezbytně nutné, nechtějí jim brát jejich duši. V novějších dílech se může ale jednat i o druh démonů (například u Sapkowského), popřípadě polodémonů (americký seriál Buffy). V některých novějších dílech jsou upíři vlastně jen jiným živočišným druhem, případně je jejich upírství virového původu. Příkladem může být třeba americká filmová serie Blade nebo ruská sága Noční hlídka. Nebo jsou to jen prokletí lidé.
Typickým znakem upírů je pití nebo spíš sání krve pomocí prodloužených špičáků, které mohou být duté, pak jimi přímo sají krev, nebo jimi jen prokusují tepny a krev chlemtají. Nejčastěji se tím živí, a to buď ve fyzickém smyslu (tedy využívají chemické látky v krvi, takoví upíři se mohou živit i krevními konzervami), nebo ve smyslu metafyzickém (jde vlastně o vysávání životní síly). Někdy je nutné, aby se jednalo o krev lidskou nebo je lidská krev z nějakého důvodu lepší, jindy je to jedno. Někteří upíři přijímají i lidskou potravu, nebo ji dokonce přijímat musí, stejně jako lidé.
Naprostá většina upírů je nesmrtelných nebo dlouhověkých. Když nestárnou vůbec, tak jejich fyzická podoba ustrnula ve věku, ve kterém byli iniciováni, nebo na prahu dospělosti. Pokud stárnou, tak několikrát pomaleji než člověk (například v knihách od Darrena Shana stárnou upíři desetkrát a poloupíři pětkrát pomaleji než lidé).
Pokud se pohybují v normální lidské společonsti, skrývají se a jednou za čas se stěhují, aby svou neměnící se podobou a zvyky (spaní ve dne) nevzbudili pozornost. Pokud při krmení zabíjí, nemívají pevný domov. Často jsou takřka všichni upíři kočovní samotáři, ale existuje jedno nebo více míst, kde žijí pohromadě, případně se jednou za několik let scházejí.
Další častou vlastností upírů je, že se neodráží v zrcadle. To může mít souvislost s tím, že dříve měla většina zrcadel odraznou vrstvu na bázi stříbra (tzv. Benátská zrcadla). Moderní zrcadla mají odraznou plochu z hliníku nebo niklu. Kromě běžných zrcadel nebyl upír vidět třeba v objektivu kamery ve filmu Dracula 2000 - možná že její objektiv nějaké zrcadlo obsahoval. Také se nedají vyfotit (na celuloidovém filmu je roztok halogenidů stříbra, ale skoro žádný autor to nezmiňuje). V knihách Darrena Shana je to vysvětleno prostě tak, že se atomy jejich těl pohybují jinak než těla lidského. Jiné vysvětlení říká, že upíři vlastně pocházejí z paralelního světa nacházejícího se za zrcadly, a když jsou zde, tak za zrcadly logicky chybí. Další vysvětlení je založeno na metafyzičnosti upírů. To, že vidíme upíra, je pak způsobeno ne tím, že bychom ho skutečně viděli, protože upíři nemají fyzické tělo, ale tím, že upír nám vstoupil do mysli a způsobil, že my sami si jeho obraz promítáme. Skutečné věci (světlo, stěny) jím pak procházejí, nebo on jimi.
Mezi jejich další vlastnosti patří zvýšená síla a zlepšené smysly, především schopnost vidět v noci. Někdy upíři létají, a to buď levitací, nebo v podobě netopýra. Drákula chodil či lezl po zdech hlavou dolů nebo přímo po stropě. Kromě zmíněného netopýra se podle některých autorů mohou měnit v mlhu, vlka, hromadu krys nebo červů. Upíři mají často hypnotické, telepatické, telekinetické nebo prostě magické schopnosti. Mohou lidem vstupovat do snů. Také dokáží procházet stěnami, cestovat prostorem i časem.
Klasičtí upíři spí přes den v rakvích (někteří dávají přednost výrazu sarkofág). Stokerův Drákula měl v bednách (nebyly to rakve) hlínu ze své země, a pokud by v nich nespal, zemřel by. Výraz "spánek" ovšem většinou není úplně na místě, protože upírům se nezdají sny, a když spí, tak jsou zcela mrtví. Probouzení pak bývá pomalé, obtížné, a někdy i bolestivé. Někteří upíři ovšem nespí nikdy.
Pitím krve se upíři (především ti nemrtví) rozmnožují. Podle různých pramenů se člověk změní v upíra, když je upírem zcela vysán, když naopak není, anebo když sám pije krev upíra. V některých dílech se ale upíři rozmnožují i běžným pohlavním rozmnožováním, a to mezi sebou nebo s lidmi - obě varianty se nevylučují.
Nový upír je učedník, a ten kdo ho zasvětil krví je jeho mistr. Jejich vztah je velmi oblíbené téma, zvláště pokud byl upír zasvěcen nedobrovolně. Mnoho takových upírů ze začátku odmítá pít lidskou krev a radši chtějí zemřít.
Potomek člověka a upíra, nazývaný dhampír, může mít různé kombinace upírských schopností a slabostí. Často je například odolný proti slunečnímu světlu (ve světech, kde čisté upíry světlo zabíjí) - pro tuto vlastnost jsou upíry zváni "Denní tvor" (anglicky Daywalker). Dhampíři se často stávají ideálním druhem zabijáků upírů. Mezi bytosti napůl lidské a napůl upíří patří také Blade, který své schopnosti získal, když jeho matku kousl upír krátce před porodem, čímž u něj došlo k částečné přeměně.
Nejstarším upírem bývá v některých dílech Dracula, jindy existují upíři mnohem déle - za nejstaršího potom bývá označena Adamova první žena Lilith (ano, před Evou) nebo Kain. Samozřejmě ne vždy je vůbec nejstarší upír znám nebo jmenován.
Zatímco některé zdroje míchají upíry a lykantropie dohromady (jako Stokerův Dracula) nebo považují lykantropy za upírům podřízené, podle jiných (např. Underworld) spolu vedou válku.

Obrana proti upírům

Upíra není možné zabít normálním způsobem, ať už díky jeho regeneračním schopnostem nebo jakési přízračnosti, někdy upíry mohou zabíjet zase jen upíři nebo vlkodlaci. Upíři dokonce nemohou ani spáchat sebevraždu. Mezi obvyklé prostředky, jak je zabít, oslabit či zastavit, patří:
 • Sluneční světlo - někdy stačí jakékoliv silné světlo, jindy je zapotřebí UV složka, někdy skutečně pouze světlo sluneční
 • Dřevěný kůl do srdce - někdy je zapotřebí určitý druh dřeva (tisové, osikové[3] či dubové[4])
 • Lípa - svázání rukou lipovým lýkem po exhumaci (Halič), posvěcený lipový lístek pod jazyk a lipová hvězda na prsa (Polsko)[5]
 • Stříbro - mohou na něj být jen alergičtí, ale většinou je to pro ně jed, zvlášť pokud je autor plete dohromady s lykantropy
 • Useknutí hlavy
 • Tekoucí voda - nemohou přejít přes vodní tok a pokud musí přes moře, tak cestují ve spánku v rakvích (a nejlépe letadlem)
 • Náboženskésymboly:
  • Kříž
  • Svěcená voda
  • Hostie - nemohou kolem ní projít a pálí je
  • Svěcené zbraně - pokud jim obyčejné zbraně neublíží, svěcené je zraňují jako člověka nebo i více
 • Česnek
 • Snítka plané růže - položí-li se jim na rakev, nemohou z ní ven
 • Velké kameny položené na rakev jim znemožní dostat se z ní, stejně funguje i zalít hrob betonem (jak to je u skutečné osoby Beli Lugosiho)[zdroj?]
 • Zrcadlo - často se uvádí, že se upír neodráží v zrcadle. Tato pověra mohla vzniknout i jako důsledek specifické psychické poruchy - negativní heautoskopie, při níž člověk nevidí svůj obraz v zrcadle. V některých případech se upír zrcadlu dokonce vyhýbá. Toto tvrzení vychází z prastaré víry, že démoni a temné mocnosti se mohou zaleknout vlastní ošklivosti a uprchnout. Malým dětem proto někdy na ochranu před upíry a nočními můrami byla do kolébek a postýlek vkládána malá zrcátka.
 • Pokud je třeba odhalit, v kterém hrobě je uložen upír, je nejlepší rozdělat na hřbitově oheň z trnitých rostlin. Jeho kouř se prý neomylně snese na hrob upíra.
Žádný z uvedených prostředků ovšem není "spolehlivý", tedy nefunguje v každém literárním díle. V některých je dokonce řečeno, že tyto pověry rozšířili sami upíři, aby se lidé cítili v bezpečí a oni měli volnou ruku. Sám Bram Stoker pak bývá označován za upíra.
Po smrti se upír rozpadne na prach. Podle některých pramenů není ani pak zcela zničen - stačí, aby se tento prach dostal do styku s krví a upír se okamžitě regeneruje. V komedii Káčula je pro regeneraci zapotřebí speciální rituál, ale kromě krve zafungoval i kečup ... Pro úplné zničení může pomoci prach rozprášit, nejlépe do tekoucí vody.

Dracula

Nejznámější upír - Dracula - prvně se objevující ve stejnojmenné knize Brama Stokera, je do určité míry založen na skutečné historické osobě - moldavském knížeti Vladu, řečeném Dráček (Dracula či Drăculea) a Naražeč na kůl resp. Napichovač (Ţepeş). Žil v letech 1431-1476 a proslul svojí krutostí v bojích s Turky. Dracula je zdrobnělinou přezdívky jeho otce - Drak (Dracul) -, jíž byl označován jako člen tzv. Dračího řádu císaře Zikmunda. Jeho přezdívka Napichovač je pak založena na oblíbeném způsobu popravy, který užíval k vyvolání strachu a hrůzy u svých nepřátel. Podle pověsti poselstvo tureckého sultána při audienci u knížete Draculy odmítlo smeknout a vzdát mu čest, takže kníže jim dal jejich pokrývky hlavy k hlavám přibít železnými hřeby a pak je dal napíchnout na ostrý kůl.
Podle moderních výzkumů ovšem Stoker o skutečném knížeti Vladovi mnoho nevěděl a "legendu" sestavil z jiných legend, nemajících s Vladem nic společného. V rumunské tradici je Vlad Ţepeş pojímán jako velmi přísný, ale spravedlivý a všeobecně respektovaný panovník, vynikající vojevůdce a statečný bojovník proti Turkům (tak ho zobrazuje např. Mihai Eminescu v básni Třetí dopis a Ioan Budai-Deleanu v epose Cikaniáda). Někdy se poukazuje na to, že v současné rumunštině slovo dracul znamená ďábel, ve Vladových dobách však tento význam nemělo. Dobové zprávy, které ho líčí jako šíleného tyrana, pocházejí především z německé a ruské oblasti (např. báseň kronikáře Michaela Beheima Von ainem wutrich der hies Trakle waida von der Walachei či ruské anonymní Skazanije o Drakule vojevodě z let 1481-1486, které vychází z německých předloh), což zřejmě souvisí s perzekucí transylvánských Sasů, na níž se Vlad podílel.
Samotný Stoker neupřesňuje, jak se Dracula stal upírem; v pozdějších zpracováních je důvod často náboženský: jednou když byl Dracula na bitevním poli, jeho žena, oklamána zprávou o jeho smrti, spáchala sebevraždu. Dracula poté proklel Boha, kterému do té doby věrně sloužil, a stal se upírem.
V jiných zpracováních byl Dracula proklet knězem po vypálení kláštera a toto prokletí ho změnilo v upíra.

Přírodní úkazy podporující mýty o upírech

Za upíry byli zřejmě v minulosti považováni především lidé, postižení nějakou nemocí. Nejčastěji se uvádí porfyrie, která se mimo jiné vyznačuje citlivostí na světlo, obnažením dásní (zvýraznění zubů), krevními sraženinami na těle. Nicméně jde o nemoc dosti vzácnou a nezdá se pravděpodobné, že by mohla být základem mýtu. Kromě toho je celá hypotéza založena na moderních představách o upírech a neodpovídá příliš původní mytologii [2].
Vliv ovšem mohly mít i jiné nemoci jako tuberkulóza nebo mor.

Upíří netopýři

V Jižní Americe žijí netopýři živící se krví teplokrevných zvířat (většinou krav), kteří by mohli mít souvislost s legendami o upírech. Jejich české pojmenování je upíři. Nejsou ovšem žádné důvody předpokládat, že se vyskytovali v Evropě, nebo že se s nimi mohli Evropané setkat dříve než v 16. století, kdy si španělští dobyvatelé všimli podobnosti těchto zvířat s legendami o upírech a pojmenovali je podle toho.

Wolf's rain

10. prosince 2012 v 21:01 | kt4 |  Ruzne anime serialy

Ahoj lidi mame provas super
anime s nazvem Wolf s rain
tak si ho užijteUsmívající se

Wolf's rain
Překladatelská skupina:
AvalonsubsInfo popis:

Keď vám zomrie niekto blizky, je to hrozné. Nestihli ste sa s ním rozlúčiť? Nemusíte sa báť. Váš blízky vám z posmrtného života pošle list, že sa o neho nemusíte báť. Ten list vám prinesie sympatická dievčina s bielymi vlasmi v poštárskej uniforme - Fumika. Takto to asi chodí v Shigofumi. Vďaka Fumike sa zoznámime s príbehmi odosieľatelov a adresátov, ale dozvieme sa niečo aj o Fumike.

Online sledování:Wolfs Rain Episode 1

Hardsuby:

>>Stahuj:<<Naruto SD 34

10. prosince 2012 v 20:35 | kt4 |  Naruto SD

Naruto SD 34


Rock Lee a jeho parta se tentokrát bude snažit zachránit krachující Ichiraku rámen, neboť japonci, ehm, tedy lidé v Konoze, jsou velmi stádovití, a jakmile se někde objeví něco oblíbeného, hned se tam houfují.
V druhé části se bude Tenten, Neji, Naruto a Chouji snažit donutit Rock Leeho, aby si dal taky chvíli oraz od tréninku. Co myslíte, povede se jim to?


nahled_rock34.jpg
r34_1.jpg
r34_3.jpg
r34_2.jpg

Naruto SD 34: Zachraňte Ichiraku rámen! | Dovolené jsou určeny pro trénování![image id="52319944" alt="nový"]
Download
Externí titulky:
Hardsub Torrent:
Hardsub ShareServer:

Death Note Filmy

7. prosince 2012 v 19:45 | kt4 |  Death Note


Death Note Movie 1: Zápisník smrti


Death Note Movie 2: The Last Name


Death Note Movie 3: L Change The WorldDeath Note online cz

7. prosince 2012 v 19:41 | kt4 |  Ruzne anime serialy


Death Note online cz

Death note díl 1 - Znovuzrození
Death note díl 2 - Konfrontace
Death note díl 4 - Pronásledování
Death note díl 6 - Rozluštění
Death note díl 7 - Změna Situace
Death note díl 9 - Setkání
Death note díl 10 - Pochybnost
Death note díl 11 - Napadení
Death note díl 13 - Přiznání
Death note díl 14 - Přítel
Death note díl 16 - Rozhodnutí
Death note díl 20 - Následnictví
Death note díl 21 - Herecký výstup
Death note díl 22 - Poučení
Death note díl 24 - Oživení
Death note díl 26 - Znovuzrození
Death note díl 28 - Netrpělivost
Death note díl 30 - Spravedlnost
Death note díl 33 - Opovržení
Death note díl 34 - Ostražitost
Death note díl 37 - Nový svět

Bleach ke staženi 15 čast 2

7. prosince 2012 v 19:04 | kt4 |  Ke staženi357. Tsukishimova schopnost, nebezpečí se blíží!
358. Souboj!? Xcution útočí na Ginja!
359. Smutná bitva! Ichigo proti Sadovi a Orihime!
360. Ichigo vs. Uryu? Kdo je zrádce?
361. Nový vzhled! Gotei 13 přichází!
362. Probuzení! Zástupce shinigami: Ichigo Kurosaki
363. Nelítostný Boj! Shinigami vs XCUTION!
364. Zoufalý boj!? Byakuyovi rozbouřené vzpomínky
365. Ichigo vs Ginjo! Tajemství odznaku zástupce Shinigami
366. Neměnné srdce mění historii

Bleach ke staženi 15 čast 1

7. prosince 2012 v 19:02 | kt4 |  Ke staženi
Bleach ke stažěni čast 15

Bleach Série 15 (343-366)


Bleach 15.série (343-366)

343. Student 3. ročníku střední školy oblečen a nová kapitola začíná!
344. Spor ve škole? Ichigo a Uryu bojují spolu!
346. Muž, který ovládá Plné uvolnění
347. Kurosakiho rodina v nebezpečí? Ichigo zmaten!
348. Moc odznaku, Ichigova hrdost!
349. Další cíl, ďábel vztahuje ruku na Orihime!
350. Muž, který zabil zástupce Shinigami?! Tsukishima jde do akce
351. Plné uvolnění, nenáviděná schopnost!
352. Tsukishimův útok! Školení bylo zmařeno.
353. Ichigo zvládá plné uvolnění!
354. Ichigo vs. Ginjou! Vzhůru do světa her!
355. Shinigami ve válce! Novoroční speciál ze Seireitei!
356. Přítel nebo nepřítel?! Ginjovy pravé úmysly!

Bleach ke staženi 14

7. prosince 2012 v 18:53 | kt4 |  Ke staženi

Bleach ke staženi čast 14

Bleach Série 14 (317-342)


Bleach 14.série (317-342)

317. Neobvyklý incident v Seireitei?!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
318. Renji vs Rukia?! Bitva přátel!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
319. Ichigova past! Útěk ze Soul Society!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
320. Gotei 13, Shromáždění ve skutečném světě!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Dataport.cz
321. Souboj rozdílných "já", Ikkaku vs. Ikkaku!
322. Rukia vs. Rukia'
323. Ichigo se rozhodl ochránit Nozomi!
324. Znovuzískání Seireitei.
325. V zájmu věřících! Byakuya vs. Hitsugaya!
326. Dvě Hinamori, Hitsugayovo rozhodnutí.
327. Hrdost rodiny Kuchikiu! Byakuya vs. Byakuya!
328. Poražte Kagerozu! Otevřená válka shinigami!
329. Zakázaný výzkum... Nozomino tajemství!
330. Já chci žít... Nozomina zanpaktou!
331. V zájmu boje! Nozomina síla!
332. Nejďábelštější reigai se objevuje v reálném světě!
333. Zabít Nozomi!? Genryusaiovo rozhodnutí!
334. Docházející reiatsu! Ichigova duše na pokraji zhroucení!
335. Zkrývání v Dangai. Ichigo je sám!?
336. Pronásledování Kagerozi... Infiltrace Střediska výzkumu a vývoje!
337. Stvořitel modifikovaných duší.
338. Konovy a Nozominy myšlenky.
339. Chraňte Ichiga! Přátelská pouta!
340. Reigai vs. Originál, Zuřivý boj o hrdost!
341. Arch armády, Závěrečné rozuzlení!
342. Děkuji.

Bleach ke staženi 13

7. prosince 2012 v 18:50 | kt4 |  Ke staženi

Bleach ke staženi čast 13

Bleach Série 13 (292-316)


Bleach 13.série (292-316)

292. Totální válka! Aizen vs Shinigami
293. Meč nenávisti! Rozzuřený Hitsugaya!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
294. Zapečetění Genryuusaie
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
295. Všechno byla past… Vykonstruované vztahy
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
296. Šokující pravda… záhadná síla uvnitř Ichiga
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
297. Prodlužující se čepel?! Ichigo vs. Gin
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
298. Film! Festival! Filmový festival Shinigami
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
299. Pekelná kapitola - prolog
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
300. Urahara přichází! Zastavit Aizena!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
301. Ichigo ztrácí svého bojovného ducha?! Ginovo očekávání
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
302. Finální Getsuga Tenshou?! Ichigův trénink
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
303. Reálný svět a Shinigami, novoroční speciál!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
304. Další vedlejší příběh! Tentokrát je nepřítelem monstrum?!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
305. Křičící blud! Hisagi, vzhůru do horkých lázní
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to hardsub
306. V zájmu ochrany! Ichigo vs. Tensa Zangetsu
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Dataport.cz hardsub
307. Stav nouze! Aizen, nová evoluce!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Dataport.cz hardsub
309. Ostré zakončení souboje! Uvolnění, finální Getsuga Tenshou
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Zippyshare.com
310. Ichigovo rozhodnutí, cena bouřlivého souboje
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Ulož.to
311. Detektiv duší! Karakurizer opět na scéně!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Zshare.net
312. Zahájení! Nový kapitán druhé divize
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
313. Muž, který přebírá velení 11. divize!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Dataport.cz ; Dataport.cz hardsub ; Multiload.cz hardsub
314. Tajemství krásné hospodyňky
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
315. Přítel Yachiru! Příchod spravedlivého shinigami!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
316. Prázdniny Toushira Hitsugayi!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz

Bleach ke staženi 12

7. prosince 2012 v 18:48 | kt4 |  Ke staženi
Bleach ke staženi čast 12

Bleach Série 12 (266-291)Bleach 12.série (266-291)

266. Ichigo Vs Ulquiorra
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
267. Spojená srdce! Levá pěst připravená pro smrt
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
268. Žárlivost a nenávist… Dilema Orihime
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
269. Ichigo a Uryuu, zády k sobě
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
270. Začátek zoufalství… Ichigo, nedosažitelné ostří
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
271. Ichigo umírá! Smutek Orihime
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
272. Ichigo Vs Ulquiorra, Rozhodnutí!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
273. Běsnění žraloka! Forma Halibel uvolněna!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
274. Hitsugaya, pohřeb stem zmrzlých nebeských květů!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
275. Blížící se Dech Smrti… Král, který vládne nad smrtí!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
276. Smrtelný úder! Soi Fon, Bankai
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
277. Finále! Kyouraku vs Stark!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
278. Návrat noční můry… Oživení Espady
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
279. Hirako a Aizen… Osudové setkání!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
280. Hisagi a Tousen, moment loučení
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
281. Koruna lží, Barraganova zloba
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
282. Duševní síla. Vlci, útok!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
283. Stark, osamělá bitva
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
284. Řetězec obětí, Halibelina minulost
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
285. Sto let nenávisti! Hiyoriina pomsta
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
286. Návrat Ichiga! Ochrana Karakury
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
287. Vedlejší příběh! Ichigo a kouzelná lampa
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
288. Poslední triumf! Ichigo míří do rozhodující bitvy
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
289. Byakuya vs. Kenpachi?! Začátek rvačky
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz ; Dataport.cz hardsub
290. V zájmu spravedlnosti?! Muž, který opustil Shinigami
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
291. Zoufalý boj s Aizenem! Hirakův Shikai!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz


Bleach ke staženi 11

7. prosince 2012 v 18:46 | kt4 |  Ke staženi

Bleach ke staženi čast 11

Bleach Série 11 (244-265)


Bleach 11.série (243-265)
244. Dlouho očekáván - Kenpachiho příchod!
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
245. Pronásledování Byakuyi! Zmatené divize
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
246. Speciální mise! Záchrana Velícího kapitána Yamamota!
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
247. Oklamaní Shinigami! Světová krize!
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
248. Ledový a Ohnivý drak. Zúčtování
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
249. Bankai Senbonzakury! Útok a obrana ve světě živých
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
250. Ve jménu Kuchiki!
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
251. Temná historie! Zrození nejhoršího Shinigami
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
252. Byakuya, důvod jeho zrady
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
253. Muramasova pravá identita odhalena
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
254. Byakuya a Renji, návrat 6.divize
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
255. Poslední kapitola příběhu se Zanpakutou
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
256. Byakuyova zlost! Zničení sídla Kuchiki
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
257. Nový nepřítel! Pravá podstata Démoního meče
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.com
258. Touhlavý had a umučená opice
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.com
259. Teror! Monstrum, které se skrývá v podzemí
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
260. Rozuzlení?! Hisagi vs. Kazeshini
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
261. Osoba s neobyčejnou schopností! Cíl je Orihime
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
262. Tragický Démoní meč! Haineko pláče
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
263. Uvězněni?! Senbonzakura a Zabimaru
Hotfile.com ;CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
264. Ženský duel? Katen Kyoukotsu vs Nanao!
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz
265. Pokrok!? Hrozba posledního Démoního meče
Hotfile.com ; CZshare.com ; Share-rapid.cz ; Dataport.cz


Naruto Shippuden 292

6. prosince 2012 v 21:50 | kt4 |  Ruzne anime serialyNaruto Shippuden 292


Třetí episoda Shippudenu s názvem Síla je tu s českým překladem.

Hardsub

Externí titulky


Naruto Shippuden Dowlond 4

6. prosince 2012 v 12:44 | kt4 |  Ke staženi


Naruto Shippuuden 076-077: Uloz.to
Naruto Shippuuden 078-079: Uloz.to
Naruto Shippuuden 80: Uloz.to
Naruto Shippuuden 83

Naruto Shippuden Dowlond 3

6. prosince 2012 v 12:41 | kt4 |  Ke staženiNaruto Shippuuden 051-052 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto Shippuuden 053 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto Shippuuden 054 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto Shippuuden 055 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (edisk.cz)
Naruto Shippuuden 056 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (edisk.cz)
Naruto Shippuuden 057-058 : Uloz.to | Subory.sk | Uloz.cz
Naruto Shippuuden 059 : Uloz.to | Uloz.cz
Naruto Shippuuden 060 : Uloz.cz | Uloz.to
Naruto Shippuuden 061 : Uloz.cz | Uloz.to
Naruto Shippuuden 062 : Uloz.to | Uloz.cz
Naruto Shippuuden 063 : Uloz.cz | Uloz.to
Naruto Shippuuden 064-065 : Uloz.cz | Uloz.to
Naruto Shippuuden 066 : Uloz.cz | Uloz.to
Naruto Shippuuden 067 : Uloz.cz | Uloz.to
Naruto Shippuuden 068-069 : Uloz.cz | Uloz.to
Naruto Shippuuden 070 : Uloz.to | Uloz.cz | Rapidshare.com
Naruto Shippuuden 071 : Uloz.to
Naruto Shippuuden 072 : Uloz.to
Naruto Shippuuden 073 : Uloz.to
Naruto Shippuuden 074 : Uloz.to
Naruto Shippuuden 075 : Uloz.to

Naruto Shippuden Dowlond 2

6. prosince 2012 v 12:39 | kt4 |  Ke staženiNaruto Shippuuden 026 : MKV
Naruto Shippuuden 027 : MKV
Naruto Shippuuden 028 : MKV
Naruto Shippuuden 029-030 : MKV
Naruto Shippuuden 031 : MKV
Naruto Shippuuden 032 : MKV
Naruto Shippuuden 033 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto Shippuuden 034 : MKV
Naruto Shippuuden 035 : MKV
Naruto Shippuuden 036-037 : MKV
Naruto Shippuuden 038 : MKV
Naruto Shippuuden 039 : MKV
Naruto Shippuuden 040-041 : MKV
Naruto Shippuuden 042 : MKV
Naruto Shippuuden 043 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (upnito.sk)
Naruto Shippuuden 044 : AVI (ulozisko.sk)
Naruto Shippuuden 045 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto Shippuuden 046 : MKV (nahraj.cz)
Naruto Shippuuden 047 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto Shippuuden 048 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (edisk.cz)
Naruto Shippuuden 049 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto Shippuuden 050 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)

Naruto Shippuden Dowlond

6. prosince 2012 v 12:37 | kt4 |  Ke staženi
http://www.playactu.com/jeuxImage/Naruto-Shi-4024.jpg

Naruto Shippuuden Cz sub.


Naruto Shippuuden 001- 002 : MKV
Naruto Shippuuden 003 : MKV
Naruto Shippuuden 004 : MKV
Naruto Shippuuden 005 : MKV
Naruto Shippuuden 006-007 : MKV
Naruto Shippuuden 008-009 : MKV
Naruto Shippuuden 010 : MKV
Naruto Shippuuden 011 : MKV
Naruto Shippuuden 012 : MKV
Naruto Shippuuden 013 : MKV
Naruto Shippuuden 014 : MKV
Naruto Shippuuden 015 : MKV
Naruto Shippuuden 016 : MKV
Naruto Shippuuden 017 : MKV
Naruto Shippuuden 018 : MKV
Naruto Shippuuden 019 : MKV
Naruto Shippuuden 020 : MKV
Naruto Shippuuden 021 : MKV
Naruto Shippuuden 022-023 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto Shippuuden 024 : MKV
Naruto Shippuuden 025 : MKV

Naruto Dowlond 9

6. prosince 2012 v 12:32 | kt4 |  Ke staženi


Naruto 201 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 202 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 203-204-205 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 206 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 207 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 208 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 209 : MKV (upnito.sk)
Naruto 210 : MKV (nahraj.cz) | MKV (zdielanie.sk)
Naruto 211 : MKV (nahraj.cz) | MKV (uloz.to)
Naruto 212 : MKV (nahraj.cz) | MKV (uloz.to)
Naruto 213 : MKV (nahraj.cz) | MKV (zdielanie.sk)
Naruto 214-215 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 216 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz) | MKV (uloz.to)
Naruto 217 : MKV (nahraj.cz) | MKV (uloz.to)
Naruto 218 : MKV (nahraj.cz) | MKV (uloz.to)
Naruto 219 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 220 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)

HESLO k serveru ZDIELANIE.SK --> heslo: naruto-kun


Naruto Dowlond 8

6. prosince 2012 v 12:28 | kt4 |  Ke staženiNaruto 176 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 177 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 178 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 179 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 180 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 181 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 182 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 183 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 184 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 185 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 186 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 187 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 188 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 189 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 190 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 191 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 192 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 193 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 194 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 195 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 196 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 197 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 198 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 199 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 200 : MKV (nahraj.cz) | MKV (upnito.sk)

Naruto Dowlond 7

6. prosince 2012 v 12:26 | kt4 |  Ke staženi


Naruto 151 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 152 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 153 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 154 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 155 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 156 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 157 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 158 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 159 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 160 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 161 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 162 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 163 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 164 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 165 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 166-167 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 168 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 169 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 170 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 171 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 172 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 173 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 174 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)
Naruto 175 : RMVB (ulozisko.sk) | (MKV (uloz.to)

Naruto Dowlond 6

6. prosince 2012 v 12:25 | kt4 |  Ke staženiNaruto 126 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 127-128 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 129 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 130 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 131 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 132 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 133 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 134 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 135 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 136 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 137 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 138 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 139 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 140 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 141 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 142 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 143 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 144 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 145 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 146 : RMVB (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 147-148 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 149 : RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 150 : RMVB (ulozisko.sk)

Naruto Dowlond 5

6. prosince 2012 v 12:23 | kt4 |  Ke staženiNaruto 101 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 102 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 103 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 104 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 105 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 106 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 107 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 108 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 109 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 110-111 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 112 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 113 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 114 : MKV (nahraj.cz) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 115 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 116-117 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 118 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 119 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 120 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 121 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 122 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (nahraj.cz)
Naruto 123 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 124 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk)
Naruto 125 : MKV (ulozisko.sk) | RMVB (ulozisko.sk

Naruto Dowlond 4

6. prosince 2012 v 12:21 | kt4 |  Ke staženiNaruto 076 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 077 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 078 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 079 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 080 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 081 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 082 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 083 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 084 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 085 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 086 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 087 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 088 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 089 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 090 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 091 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 092 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 093 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 094 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 095-096 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 097 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 098 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 099 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 100 : MKV (ulozisko.sk)

Naruto Dowlond 3

6. prosince 2012 v 12:20 | kt4 |  Ke staženiNaruto 051 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 052 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 053 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 054 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 055 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 056 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 057 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 058 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 059 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 060 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 061 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 062 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 063 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 064 : MKV (ulozisko.sk)
Naruto 065 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 066-067 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 068 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 069 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 070 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 071 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 072 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 073 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 074 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 075 : MKV (nahraj.cz)

Naruto Dowlond 2

6. prosince 2012 v 12:18 | kt4 |  Ke staženiNaruto 026-027 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 028 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 029 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 030 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 031 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 032 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 033 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 034 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 035 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 036 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 037 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 038 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 039 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 040 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 041 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 042 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 043 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 044 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 045 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 046 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 047 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 048 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 049 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 050 : MKV (nahraj.cz)

Naruto Dowlond

6. prosince 2012 v 12:14 | kt4 |  Ke staženi

Naruto ke staženi
nahradni linky


Naruto 001 : MKV (upnito.sk)
Naruto 002 : MKV (upnito.sk)
Naruto 003 : MKV (upnito.sk)
Naruto 004 : MKV (upnito.sk)
Naruto 005 : MKV (upnito.sk)
Naruto 006 : MKV (upnito.sk)
Naruto 007 : MKV (upnito.sk)
Naruto 008 : MKV (upnito.sk)
Naruto 009 : MKV (upnito.sk)
Naruto 010 : MKV (upnito.sk)
Naruto 011 : MKV (upnito.sk)
Naruto 012 : MKV (upnito.sk)
Naruto 013 : MKV (upnito.sk)
Naruto 014 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 015 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 016 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 017 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (upnito.sk)
Naruto 018 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (nahraj.cz)
Naruto 019 : MKV (ulozisko.sk) | MKV (upnito.sk)
Naruto 020 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 021 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 022 : MKV (upnito.sk)
Naruto 023 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 024 : MKV (nahraj.cz)
Naruto 025 : MKV (nahraj.cz)

Full Metal Alchemist Ke staženi

6. prosince 2012 v 12:08 | kt4 |  Ke staženi


Fullmetal Alchemisthttp://www.anime.com/Fullmetal_Alchemist/images/02.jpg
01 - Souboj se sluncem
02 - Posvěcené tělo
03 - Matka
04 - Pravá láska
05 - Muž s mechanickou paží
06 - Alchymistická zkouška
07 - Noc plačící chyméry
08 - Kámen mudrců
09 - Buď tu pro lidi
10 - Tajemný zloděj
11 - Ti druzí bratři Erlicovi - část 1
12 - Ti druzí bratři Erlicovi - část 2
13 - Kov nebo plamen
14 - Destrukce pravé ruky
15 - Masakr v Ishbalu
16 - Ten, kdo ztrácí
17 - Dům čekající rodiny
18 - Marcohovy poznámky
19 - Pravda skrytá za pravdou
20 - Duše strážce
21 - Rudý žár
22 - Stvoření člověka
23 - Ocelové srdce
24 - Společné vzpomínky
25 - Slova rozloučení
26 - Její důvod
27 - Učitelka
28 - Jeden je všechno a všechno je jeden
29 - Neposkvrněné dítě
30 - Útok na jižní základnu
31 - Hřích
32 - Tajemství hlubokého lesa
33 - Al zajatec
34 - Teorie lakoty
35 - Shledání padlých
36 - Vnitřní hříšník
37 - Mladý poručík a Tajemství skladu 13
38 - Po proudu řeky
39 - Východní povstání
40 - Scar
41 - Svatá matka
42 - Jeho jméno je neznámé
43 - Zbloudilý pes
44 - Hohenheimovo světlo
45 - Prohnilé srdce
46 - Lidská transmutace
47 - Zpečetění homunkulů
48 - Sbohem
49 - Druhá strana brány
50 - Smrt
51 - Konec

Bleach ke staženi 10

6. prosince 2012 v 12:05 | kt4 |  Ke staženi


Bleach ke staženi čast 10
Bleach Série 10 (215-243)


Bleach 10.série (215-243)

216. Elita! Čtyři shinigami
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
217. Pohledný bojovník Charlotte
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
218. Kira, souboj bez jediné kapky zoufalství
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
219. Hisagiho shikai! Jmenuje se…
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
220. Ikkaku na kolenou, shinigami v krizi!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
221. Měření sil! Shinigami vs. Espada
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
222. Nejhorší dvojka?! Soi Fon & Ōmaedae
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
223. Zázračné tělo! Ggiova pravá forma
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
224. Tři na jednoho! Rangiku v krizi!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
225. Všichni vice-kapitáni poraženi! Děsivá dábelská bestie
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
226. Vyostřený boj dospěl k závěru? Cesta k nové bitvě
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
228. Léto! Moře! Festival plavek!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
229. Zrodil se parukoví shinigami!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
230. Materializace Zanpakuto
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
231. Byakuya mizí s třešňovými květy
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
232. Sode no Shirayuki vs. Rukia
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
233. Zangetsu se stává nepřítelem
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
234. Překvapený Renji?! Dva Zabimarové
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
235. Střet! Hisagi vs. Kazeshini
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
236. Uvolnit! Nová Getsuga Tensho
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
237. Soi Fon, obležení zanpakuto
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
238. Přátelství? Nenávist? Haineko & Tobiume
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
239. Probuzený Hyorinmaru
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
241. Souboj o hrdost! Byakuya vs. Renji
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
242. Shinigami a Zanpakuto, totální válka!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
243. Jeden na jednoho, Ichigo vs. Senbonzakura
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub

Bleach ke staženi 9

6. prosince 2012 v 12:03 | kt4 |  Ke staženi

Bleach ke staženi čast 9

Bleach Série 9 (190-214)


Bleach 9.série (190-214)

190. Kapitola Hueco Mundo, Restart!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
191. Szayel Aporrovo děsivé divadlo
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
192. Tajemství Nel, velkoprsá kráska se připojuje do boje!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
193. Nevyhnutelné, loutkové divadlo teroru
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
194. Nelielina minulost
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
195. Ultimátní spojení, vážný Pesche
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
196. Vstup do bitvy, nejsilnější shinigami armáda
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
197. Byakuyův bankai, tichý hněv
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
198. Dva vědci, Mayuriho past
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
199. Oživení Szayel Aporra
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
200. Nejtvrdší tělo?! Nnoitru nelze seknout
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
201. Nnoitrova uvolněná forma, šest rukou
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
202. Vyostřený boj, kdo je silnější?!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
203. Aizen vs. Shinigami
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
204. Ichigova harakiri finta
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
205. Fotbalový zápas s hollow
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
206. Kapitula z minulosti začíná! Pravda, jak to bylo před 110 lety
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
207. Nový kapitán 12.divize, Urahara Kisuke
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
208. Aizen a malý génius
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
209. Muguruva 9.divize přichází
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
210. Hiyori umíra? Začátek tragedie
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
211. Zrada, Aizenovy tajné manévry
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
212. Zachraňte Hirako! Aizen vs. Urahara
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
213. Duše detektiva, Karakurizer se narodil
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
214. Karakurizerův poslední den
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub

Bleach ke staženi 8

6. prosince 2012 v 12:02 | kt4 |  Ke staženi


Bleach ke staženi čast 8

Bleach Série 8 (168-189)Bleach 8.série (168-189)

168. Nový kapitán přichází! Jeho jméno je Shusuke Amagai
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
169. Nové události, nebezpečný výměný student přichází
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
170. Zoufalý boj pod měsícem, tajemný vrah a zanpakuto
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
171. Kenryu, purpurové květy
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
172. Kibune jde do války!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
173. Temnota v domě Kasumioji
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
174. Hranice zrdcadla, Ichigo v zajetí
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
175. Pomstychitvý vrah, Ichigo zaměřen
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
176. -177. Záhada! Meč požírá uživatele, Obrat Rukii, běsnění meče
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
178. Noční můra, Ichigo v zrdcadle
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
179. Střet?! Amagai Vs. Gotei 13
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
180. Princezna rozhodnuta, utrápený meč
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
181. Druhá divize, Ichigo obklíčen!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
182. Amagaiova pravá síla, zanpakuto otevřena
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
183. Temnota v pohybu, Kibunovi pravé cíle
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
184. Kira a Kibune, útok a obrana třetí divize
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
185. Led a oheň. Amagai vs. Hitsugaya
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
186. Vpád jednotek. Umlčení domu Kasumioji
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
187. Ichigo zuří, vrahovo tajemství
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
188. Duel! Amagai Vs. Ichigo
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
189. Pád shinigamiho pýchy
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub


Bleach ke staženi 7

6. prosince 2012 v 12:00 | kt4 |  Ke staženi


Bleach ke staženi čast 7

Bleach Série 7 (144-167)Bleach 7.série (144-167)

144. Ishida a Chad, urychlovaní nové síly
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
145. Espada se shromažďuje, Aizenovo královské shromážďení
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
146. Jmenuje se Nel, podivně vypadající Arrankar
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
147. Les Menosů, hledání ztracené Rukii
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
148. Ashido, shinigami, který přišel z minulosti
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
149. Prostředí lesa, miliony Menosů
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
150. Přísahám, tady zase ožiju
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
151. Zuřivá bouře, setkání s tančícím Arrankarem
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
152. Ichigo se drží zpátky. Tohle je můj Bankai
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
153. Ďábelský výzkum, plán Syazel Aporra
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
154. Rukia a Kaien, smutné setkání
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
155. Rukia se mstí. Použití Kido
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
156. Ishida & Pesche, spojený útok přátelství
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
157. Ishidův trumf, Seele Schneider
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
158. Pravá ruka obra, levá ruka ďábla
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
159. Sado Yasutora umíra. Orihiminy slzy
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
160. Důkaz, tvoje srdce je právě tady
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
161. Krutý Arrankar, Ulquiorra provokuje
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
162. Szayel Aporro se směje, past na Renjiho je hotova
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
163. Shinigami a Quincy, souboj s šílencem
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
164. Ishidova strategie, 20-ti vteřinový útok a obrana
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
165. Vražedný záměr, šťastný Grimmjow
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
166. Zoufalé usílí vs. zoufalé úsilí. Hollowizace Ichiga
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
167. Závěr, konec Grimmjowa
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub

Bleach ke staženi 6

6. prosince 2012 v 11:58 | kt4 |  Ke staženi


Blech ke staženi čast 6

Bleach Série 6 (121-143)Bleach 6.série (121-143)

121. Střet, osoba, která chrání, proti osobě, která je skrytá
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
122. Vizardi! Síla se probudila!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
123. Ichigo, kompletní hollow přeměna ?
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
124. Střet! Černý a bílý Bankai
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
125. Naléhavá zpráva, Aizenův děsivý plán
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
126. Uryū vs. Ryūken! Střet Otce a syna
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
127. Uraharův nápad, Orihime přemýšlí
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
128. Arrankaři=noční můra, tým Hitsugaya odchází
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
129. Přepadení temného emisara, šíření zlosti
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
130. Neviditelný nepřítel, Hitsugayovo nemilosrdné rozhodnutí
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
131. Rangiku pláče, smutné loučení bratra a sestry
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
132. Hitsugaya, Karin a fotbalový míč
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
133. Ikkakova horká krev, příbeh Kenda
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
134. Krásná Yumichika!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
135. Kon je podvede. Rangiku na rozhledně
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
136. "Občanská válka" v Hueco Mondo! Ulquiorrova smrt.
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
137. Škodlivý souboj, Aizenova past
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
138. Hueco Mondo opět v pohybu! Hitsugaya vs. Yammy
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
139. Ichigo vs. Grimmjow, 11-ti sekundový souboj
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
140. Ulquiorrův plán, chvíle kdy vyšlo slunce
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
141. Sbohem,…Kurosaki
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
142. Jednotky seřadit! Záchrana Orihime zakázána
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
143. Grimmjowovo obrození
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub

Bleach ke staženi 5

6. prosince 2012 v 11:54 | kt4 |  Ke staženi

Bleach ke staženi čast 5

Bleach Série 5 (98-120)Bleach 5.série (98-120)

98. Zaraki Kenpachi vs. Ichinose Maki
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
99. Shinigami vs. Shinigami! Nekontrolovatelná síla
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
100. Soi Fong umírá? Poslední z tajné jednotky
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
101. Mayuriho bankai! Sejmi démona
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
102. Poslední z Quincy! Výbušná síla
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
103. Ishida, překročení hranic k útoku
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
104. 10.divize smrti! Uvolnění Hyourinmaru
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
105. Kariya! Odpočítávání k výbuchu
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
106. Život a pomsta! Ishidovo konečné rozhodnutí
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
108. Plačící bounto, Poslední střet
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
109. Ichigo a Rukia, myšlenky na otáčivé nebe
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
110. Děsivý výměný student
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
111. Šok, otcův skutečný charakter
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
112. Zahájení války, Vizardi a Arrancaři
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
113. Arrancar ofenzíva
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
114. Setkání, Ichigo a Rukia
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
115. Mise, shinigami, kteří přisli
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
116. Zlý pohled, opět Aizen
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
117. Rukiina bitva začíná! Mrazivý bílí meč
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
118. Ikkakův bankai! Síla, která překoná všechny překážky
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
119. Tým Zaraki, tajemný příběh
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub
120. Rozptýlený Hitsugaya, přerušováný Hyourinmaru
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub

Bleach ke staženi 4

6. prosince 2012 v 11:52 | kt4 |  Ke staženi

Bleach ke staženi čast 4


Bleach Série 4 (75-97)
Bleach 4.série (75-97)

75.-76. Zemětřesení v 11.divizi. Friido vs. Zangetsu.
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
77. Neuvadající nenávist, shinigami kterého zabil Kenpachi
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
78. Šokující odhalení, pravda pohřbená v historii
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
79. Yoshinův rozsudek smrti
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
80. Přepadení od mocného nepřítele
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
81. Hitsugaya v pohybu, město napadeno
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
83. Šedý stín, tajemství panenky
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
84.-85. Rozpuštění zástupného týmu, Rukiina zrada
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
86. Rangiku tančí, sejměte neviditelného nepřítele
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
87. Byakuya přichází! Kroky Gotei 13
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
88. Zkáza vice-kapitánů ? Past v podzemní jeskyni
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
89. Odveta?! Ishida vs. Nemu
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
90. Abarai Renji, duše Bankaie
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
91. Shinigami a Quincy! Ožívající síla
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
92. Vstup do světa shinigami…znova
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
93. Přepadení Bounto! Chaos v Gotei 13
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
94. Hitsugayovo rozhodnutí, moment konfliktu
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
95. Byakuya přebírá pole, tanec Senbon Zakury
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
96. Ichigo - Byakuya - Kariya, bitva tří extrémů
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub
97. Hitsugaya odchází, zabití nepřítele v lese
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cs Hardsub

Bleach ke staženi 3

6. prosince 2012 v 11:50 | kt4 |  Ke staženi

Bleach ke staženi čast 3

Bleach Série 3 (52-74)
Bleach 3.série (52-74)

52.-53. Renjiho přísaha! Souboj na život a na smrt s Byakuyou!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
54. Přísaha splněna! Vraťte Rukiu!
Dataport.cz Hardsub
; Sharerapid.cz Hardsub
55. Nejsilnější shinigami! Souboj mezi učitelem a studentem
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
56. Nadzvukový souboj! Určete bohyni
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
57. Senbon Zakura a Getsuga Tensho
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
58. Bankai! Černý meč a úžasná síla!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
59. Závěr zápasu smrti! Bílá pýcha a černé přání
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
61. Aizen vyniká! Děsivé ambice!
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
62. Nejsilnější shinigami organizace
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
63. Rukiino rozhodnutí, Ichigovi pocity
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
64. Nový školní rok, Renji přišel do skutečného světa?
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
65. Plíživá hrůza, druhá oběť
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
67. Smrtící hra! Chybějící spolužák
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
68.-69. Pravá identita ďábla, tajemství odhaleno. Bounto se objevuje
71. Okamžik srážky! Ďábelská ruka míří ke Quincymu
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
72. Voda útočí! Útěk z nemocnice
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
73.-74. Iluze vody a ohňostroje. Hrdinské rozhodnutí bitvy v dešti
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub

Bleach ke staženi 2

6. prosince 2012 v 11:48 | kt4 |  Ke staženi


Bleach ke staženi čast 2

Bleach Série 2 (26-51)


Bleach 2.série (26-51)

26. Formace! Nejhorší honička
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
33. Zázrak! Tajemný nový hrdina
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
38. Zoufalství! Zlomený Zangetsu
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
51. Ráno, kdy byl vynesen rozsudek
Dataport.cz Hardsub
; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub

Bleach ke staženi

6. prosince 2012 v 11:45 | kt4 |  Ke staženiBleach

http://majoke.com/blog/wp-content/uploads/2006/10/_manga_rain_bleach_ch133_01.jpg


Bleach Série 1 (1-25)Bleach 1.série (1-25)

1. Zrodil se Shinigami
2. Zaplať nebo hraj
5. Poraž neviditelného nepřítele
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
8. 17.června, vzpomínka na déšť
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
14. Zády k sobě, a boj se smrtí!
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
21. Enter! Na světě je shinigami
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
22. Muž, který nenávidí shinigami
Dataport.cz Hardsub ; CZshare.cz Hardsub ; Sharerapid.cz Hardsub
25. Proniknout dovnitř v dělové kouli?


Vampire Knight

6. prosince 2012 v 11:15 | kt4 |  Ke staženi • [Delphi]_Vampire_Knight_01_[E5D7C9C1].avi
222 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_02_[0AA7CF5D].avi
222 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_03_[B746A5D1].avi
259 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_04_[27C73C2D].avi
239 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_05_[1B0B0BF1].avi
265 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_06_[F5B4C003].avi
230 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_07_[A11AAF3D].avi
257 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_08v2_[92C5F77E].avi
253 MB ulož.to
 • [Delphi]_Vampire_Knight_09_[16B36B14].avi
231 MB ulož.to
 • [Delphi]_Vampire_Knight_10_[8015341D].avi
233 MB ulož.to
 • [Delphi]_Vampire_Knight_11_[CA6B0D68].avi
226 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_12_[407DBFF7].avi
237 MB ulozisko.sk
 • [Delphi]_Vampire_Knight_13_[D782FBD2].avi
263 MB ulozisko.sk

Death Note Ke staženi cz

5. prosince 2012 v 13:27 | kt4 |  Death Noteke stažení cz