Leden 2012

Yadoumaru Lisa

31. ledna 2012 v 20:28 cospley

Popis

Je bývalou poručicí 8. jednotky. Má dlouhé hnědé vlasy zapletené do dvou copů. Je Vizard a masku má nazřízlou do kříže.

Její zampakuto se jmenuje Haguro konbu (železo pijící vážka) a uvolnuje se frází vyklepni, bankaye ještě nedosáhla. Před bitvou nad Karakurou šla pozdravit kapitána Kyoraka.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Když byla ještě ve společenství duší chodila za ní Nanao (mladší) aby si spolu četly. Na sobě nosí něco jako školní uniformu.

Love Aikawa

31. ledna 2012 v 20:25 cospley


Popis-Love Aikawa je Vizard a bivaly kapitan 7.divize


Otoribashi Rojuji Rose

31. ledna 2012 v 20:22 cospley
Popis-Otoribashi Rojuji Rose je taktež Vizard jako osatatni členove

Vizardu ataky je byvalim kapitanem 3.divize


Sarugaki Hiyori

31. ledna 2012 v 20:18 cospley


Popis

Hiyori Sarugaki je jedním z Vizardů, a také bývalá podkapitánka 12. divize, kterou nejdříve vedla Kiri Hikifune a následně Kisuke Urahara, kterému dělala stále naschvály.

Vzhled

Hiyori připomíná asi 11 letou holčičku s blond vlasy uvázanými do dvou střapatých copů. Má karamelově hnědé oči a spoustu pih na nose. Nikdy se nesměje a když už, tak někomu. Nosí červenou teplákovou soupravu a pod ní bíle tričko.

Na první pohled vypadá velice neškodně, ale zdání klame. Je velice drzá, protivná a rychle se nechá vyprovokovat, hlavně od Shinjiho, který jí velice rád škádlí, i když to po svém výstupu většinou schytá pantoflí, nebo pěstí mezi oči.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Historie

Hiyori nemá k nikomu respekt, dokonce ho neměla ani před 110 lety, kdy byl jejím kapitánem Kisuke Urahara, kterého bez sebemenšího problému nazývala idiotem nebo blbcem. I když se s ní chtěl Urahara spřátelit, tak ona ho nenáviděla už jen kvůli tomu, že jí připravil o její kapitánku Kiri Hikifune, která pro ní byla skoro jako matka.

Urahara to však ignoroval a choval se přátelsky, jako ke všem ostatním, dokonce jí zasvětil do svého plánu zaměstnat Maiuryho, který byl v té době vězněn. I přesto všechno ho ráda neměla, ale Urahara, aby jí dokázal, že v ní má plnou důvěru, ji poslal prošetřit samotnou, co se děje s mizejícími shinigami z 9. jednotky. Když se však dlouho nevracela, tak se za ní ustaraný Urahara vydal. To už však bylo pozdě, protože Aizen ji zhollowifikoval spolu s Shinjim, Love, Lisou , Hachigenem, Kenseiem, Mashiro a Rojuroem. Urahara je pak všechny zachránil pomocí Hokyjoku a odešel s nimi do lidského světa, aby si Soul Society myslelo že jsou mrtví.

Hiyori se znovu na scéně objevuje nad falešnou Karakurou, kde se chce pomstít Aizenovi za to, co udělal. Během boje je však těžce zraněna Ginem Ichimaruem, což jí málem zabije. Unohana jí sice ošetří, ale Hiyori zůstává v kómatu.
Její Zanpakutou se jmenuje Kubikiri Orochi (Hlavy stínajících hadů). V Shikai se změní na jakýsi obrovský sekáček podobný pile. Ban-kai není znám.

Hirako Shinji

31. ledna 2012 v 20:14 cospleyPopis

Shinji je nejsilnější z vizardů (kromě Ichiga ). Býval kapitánem a jeho podkapitánem byl Aizen. Shinji naučil Ichiga jak má ovládat svého vnitřního hollowa a moc mu s tím pomohl. Kdyby to uměl ještě o pár vteřin víc udržet, porazil by Grimmjowa ihned. Při boji s Aizenem, použil svuj shikai, který má svoji schopnost iluzí. Sice prohrál, ale Aizenovi udělal pár zranění. Shinji je jeden z nejsilnějších shinigami, co kdy byly.

Shiba Kaien

31. ledna 2012 v 20:10 cospley


Popis- Shiba Kaien byl Podkapitán 13 divize


Kurotsuchi Nemu

31. ledna 2012 v 20:07 cospley
Popis

Kurotsuchi Nemu je podkapitanka 12. divize, divize Mayuriho.

Má krátké černé vlasy a zelené oči. Nosí kimono "do sukně" a rukavice.

Je to Mayuriho "dcera", sám si ji se svou osobností vytvořil. Nemá k ní však vůbec žádný vztah. I když má ona k němu respekt a váží si ho, on ji bere spíše jako pomůcku při boji a je mu jedno, pokud ji někdo zraní nebo zabije. Narozdíl od něj není k nepřátelům tak tvrdá.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Jak Ishida porazil Mayuriho, dokonce Ishidovi dala protijed proti jedu Mayuriho Zanpakuto a ještě mu poděkovala za to, že Mayuriho nezabil. Při boji do ní Mayuri dostává různé nemoce a viry, proti nimž ona je imunní (neboť si ji vyrobil v laboratoři).
Toto udělal při boji se Szayelem, který na ni zaútočil a tak do sebe jedy dostal. Mayuri tentokrát použil látku, která způsobila, že bude Szayel vše vnímat zpomaleně. Szayel prý Nemu zabil, ale Mayurimu se zase podařilo ji oživit.

Kusajishi Yachiru

31. ledna 2012 v 20:02 cospleyPopis

Kusajika Yachiruje malá drobná holčička Zaraki Kenpachi ji pořád nosí na svých zádech, protože ji našel když byla maličká holčička.

Kusajika si myslí, že ma dobrý orientační smysl, ale skoro vždy jde do slepé uličky. Je podkapitánka 11 jednotky, hrozně ráda sleduje jak je Zaraki Kenpachi šťastný a jak bojuje, i když se stalo, že posel donesl naléhavou zprávu tak mu řekla že teď nemá čas protože Zaraki bojuje.
Yachiru říká Zarakimu ,,Keník".

Ikkaku Madarame

31. ledna 2012 v 19:58 cospley


Popis

Ikkaku Madarame je 3. člen 11. divize (pod vedením Zaraki Kennpachiho). Ikkaku je holohlavý a většinou má na to každý narážky, hlavně Yachiru, zástupkyně 11.divize, která mu dala přezdívku plešounek. Ikkaku je jedna z těch sympatických postav Bleach, která takřka vždy rozesměje.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Ikkaku byl vůbec první shinigami, s kterým měl Ichigo Kurosaki tu čest bojovat v Soul Society však Ikkaku prohrál.

Jeho Zanpakutou se jmenuje Houzukimaru (Světelný démon), který má v Shi-Kai podobu dlouhé tyče s ostrým nožem na konci, která se může dělit na části.

Jako jeden z mála shinigami co nejsou kapitáni dosáhl také Ban-kaie Ryuumon Houzukimaru. Tento Ban-kai má jednu obrovskou nevýhodu, je totiž velice pomalý, ale poté co se nabije, je z něj smrtelná zbraň.

Ikkaku má v Soul Society dobrého přítele, který je také z 11.divize Yumichika Ayasegawa, který taktéž ovládá Ban-kai. Ikkaku však svůj Ban-kai tají, jelikož se nechce stát kapitánem a chce být v divizi se Zarakim, protože jen díky němu se z něj stal shinigami.

Ikkaku původně pocházel z nejhorší části Seireiteie kde byl jeho koníčkem boj, když však jednou narazil na Zarakiho, který ho porazil. Zaraki Ikkakua nezabil a řekl mu, že je hodně silný.

Po nějakém čase se Zaraki stal shinigamim a zanedlouho i kapitánem. Ikkaku se přidal do Zarakiho divizi a slíbil si že navždy zůstane v této divizi.

O 11.divizi je známo že je ta nejvíc bojovná ze všech, dokonce i nejsilnější.

Ise Nannao

31. ledna 2012 v 19:54 cospley


Popis-Ise Nannao je podkapitán 8 divize Patří k chytrým lidem a vždy má pravdu.Pokaždé,když Kyoraku někde slaví se svou jednotkou tak se opije a Nanao ho musí odtamtud pořád tahat a když je opilý vyjede po Nanao.Chudák Nanao.Je velice rychlá stejně jako Kyoraku takže sním vždy drží krok...když dou normálněvi rychle.


Matsumoto Rangiku

31. ledna 2012 v 19:51 cospley

Popis

Rangiku Matsumoto je podkapitánkou 10. divize.
Rangiku nosí delší vlnité, zrzavé vlasy splývající po ramenou. Má modrostříbrné oči a pod dolním rtem znaménko krásy. Nosí tradiční černé kimono, které značně odhaluje její poprsí a kolem ramen má delší růžovou šálu. Je to velice líná osoba, která nesnáší vyplňování papírů a různé další typy papírování. Najradši popíjí saké a někde odpočívá. Velice ráda zlobí svého kapitána Hytsugaiu, kterému z ní často tečou nervy. I přesto je to velice milá postava, která každému ráda pomůže, a když jde o boj, také se nezapře.
Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!
Historie

Rangiku byla už od narození sirotek. Jednou, když málem umřela, hlady našel ji Gin Ichimaru a pomohl jí. Stali se z nich velice dobří přátelé. Po několika letech se přidali jako noví Shinigami v Soul Society. Rangiku velice zasáhlo, když se ukázalo, že Gin je zrádcem Soul Society a že spolupracuje s Aizenem. Nakonec se však ukázalo, že Gin chtěl zničit "hokjoku", ale bohužel jeho úsilí nestačilo a Aizen ho za zradu zabil.
Zanpakutou

Zanpakutou se jmenuje Haineko ( Kočka z popele). ::((haineko::Haineko)):: )

Hisagi Shuuhei

31. ledna 2012 v 19:48 cospley
Popis

Hisagi Shuuhei je poručík 9. jednotky. Má tři jizvy na pravé části obličeje od Holowa. Na obleku shinigami má utržené rukávy. Okolo krku a paže má obmotané "řetězy" které mohou vybuchnout.

U levého oka má vytetované číslo 69. Je spolehlivý a zodpovědný. Mezi jeho dobré přátele patří Kira Izuru, který je poručíkem 3. jednotky. Jemu velice blízký byl jeho kapitán Tousen, bohužel Tousen později odešel ze společenství duší, to ho velice zasáhlo.

Je silný, ale nerad používá svůj shikai. Sám o sobě říká, že se bojí své síly, a ani se mu nelíbí, jak jeho shikai vypadá. Už když byl na škole pro shinigami, byl považován za velmi silného a měl zajištěné místo u jednotek dvorních stráží.

Iba Tetsuzaemon

31. ledna 2012 v 19:45 cospley

Popis-Iba Tetsuzaemon je Podkapitán 7 divizeAbarai Renji

31. ledna 2012 v 19:34 cospley

Hinamori Momo

31. ledna 2012 v 19:31 cospley
1St Division Lieutenant Sasakibe Chojiro

31. ledna 2012 v 19:14 cospley

Popis:
Chōjirō Sasakibe je vice-kapitánem 1.divize který jako jediný ze zástupců nosí bílý plášť (podobně jako kapitáni) , což ovšem nevypovídá nic o jeho síle.

Ishin Kurosaki

31. ledna 2012 v 19:11 cospley


Kuchiyose:Yatai Kuzushi=přivolání:ničitel domů

30. ledna 2012 v 16:10 živle a techniky kt
Kuchiyose:Yatai Kuzushi=přivolání:ničitel domů. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Kuchiyose:Yatai Kuzushi=přivolání:ničitel domů. je technika přivolání ničitel domů ktera zniči kolem sebe baraky a nepřatelske zviře.

Kisho Tensei=reinkarnačné jutsu

30. ledna 2012 v 16:05 živle a techniky kt
Kisho Tensei=reinkarnačné jutsu. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis Kisho Tensei=reinkarnačné jutsu. je technika reinkarnačni jutsu ktera oživuje mrtve na žive ale zaplatite i svuj život kdiž do udělate tu techniku.

Hyouton:Itsukaku Hakuegei=živel led:jednorohá velryba

30. ledna 2012 v 16:00 živle a techniky kt
Hyouton:Itsukaku Hakuegei=živel led:jednorohá velryba. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Hyouton:Itsukaku Hakuegei=živel led:jednorohá velryba. je technika jednorohá velryba ktera jse vitvoři z ledu a vodi ktera viskoči z oceanu.

Fuuka Hooin=plán zapečetění ohně

30. ledna 2012 v 15:53 živle a techniky kt
Fuuka Hooin=plán zapečetění ohně. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis Fuuka Hooin=plán zapečetění ohně. je technika zapečetění plámene krea jse zapeči do svitku abi jste měli vihodu v boji tak že tem ohen uš nebude učinkovat přiště.

kirin=technika buch bleskovi drak

30. ledna 2012 v 15:30 živle a techniky kt
kirin=technika buch bleskovi drak. umi použivat kt1,kt2,kt3,kt4.
popis kirin=technika buch bleskovi drak. je technika buch bleskovi drak ktera jse vivola z bouřky buch bleskovich draku kteri je nejslnějši bleskovi utok kteri vas zabije na jednim uderem kdiž ho umite pořaďně ovladat.

kirikiri mai=tanec tornáda

30. ledna 2012 v 15:22 živle a techniky kt
kirikiri mai=tanec tornáda. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis kirikiri mai=tanec tornáda. je technika tanec tornáda ktera zniči kolem vas na dalku 5 kilometru jeto silna hurikanova sekajici sila že usekne napul co koliv.

kibaku nendo=vybuchujíci jíl

30. ledna 2012 v 15:18 živle a techniky kt
kibaku nendo=vybuchujíci jíl. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis kibaku nendo=vybuchujíci jíl. je technika vybuchujíci jíl krera jse vitvoři z bile hmoty ktera vibuchuje.

Fuuton:Rasen Shuriken=živel vírt:sférický shuriken

30. ledna 2012 v 15:13 živle a techniky kt
Fuuton:Rasen Shuriken=živel vírt:sférický shuriken. umi použivat kt2,kt3,kt4.
popis Fuuton:Rasen Shuriken=živel vírt:sférický shuriken. je technika sférický shuriken krtea jse zvetči pomo ci misli tě roskraje na kousičky a ještě přitom vibuchne a zniči všechny tenkencu.

Chou Chakra Rasengan=extra chakra rasengan

30. ledna 2012 v 15:05 živle a techniky kt
Chou Chakra Rasengan=extra chakra rasengan. umi použivat .kt2,kt3,kt4.
popis Chou Chakra Rasengan=extra chakra rasengan. je technika extra chakra rasengan ktera jse zvišuje pomoci chakrou ktera jse momalu zvišuje na velikost jsveho chakri.

Kongou Rouheki=nezničitelná vězeňská hradba

30. ledna 2012 v 14:56 živle a techniky kt
Kongou Rouheki=nezničitelná vězeňská hradba. umi pou živat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Kongou Rouheki=nezničitelná vězeňská hradba. je technika nezničitelná vězeňská hradba ktera vas ochrani před živlem doton.

magen:jubaku satsu=smrt ve spáru stromů

30. ledna 2012 v 14:51 živle a techniky kt
magen:jubaku satsu=smrt ve spáru stromů. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis magen:jubaku satsu=smrt ve spáru stromů. je technika smrt ve spáru stromů ktera zatebou viroste strom a chtitě do sve pasty a sveho stromu ho mužete osmrtit.

Fuuton:Renkuudan=živel vítr:stlačená vzduchová koule

30. ledna 2012 v 14:45 živle a techniky kt
Fuuton:Renkuudan=živel vítr:stlačená vzduchová koule. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis Fuuton:Renkuudan=živel vítr:stlačená vzduchová koule. je technika stlačená vzduchová koule ktera jse vistřeli z pusi po navoknuty břicha.

Juujin Bunshin=klon člověk.zvíře

30. ledna 2012 v 14:40 živle a techniky kt
Juujin Bunshin=klon člověk.zvíře. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Juujin Bunshin=klon člověk.zvíře. je technika klon člověk.zvíře ktera je že tve zviře jse přisobi tve podobizně a sil.

Douka Sabaku Sousou=pohlcený pouštní pohřeb

30. ledna 2012 v 14:22 živle a techniky kt
Douka Sabaku Sousou=pohlcený pouštní pohřeb. umi použit .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis Douka Sabaku Sousou=pohlcený pouštní pohřeb. je technika pohlcený pouštní pohřeb ktera tě zniči vaše včechni kosty v těle a telo jse rospadne na padrť.

Douka Sabaku kyuu=pohlcená pouštní rakev

30. ledna 2012 v 14:15 živle a techniky kt
Douka Sabaku kyuu=pohlcená pouštní rakev. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis Douka Sabaku kyuu=pohlcená pouštní rakev. je technika pohlcená pouštní rakev ktera tě chity a uvězni v rakvi v kterem jse nemužež hibat.

Hiraishin no Jutsu=technika létajícího boha hromu

27. ledna 2012 v 14:45 živle a techniky kt
Hiraishin no Jutsu=technika létajícího boha hromu. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Hiraishin no Jutsu=technika létajícího boha hromu. je technika létajícího boha hromu ktera je tak richla že už jsou poraženi 1000 protivniku pomoci jsveho konanu kde je jeho pečeť na přemistěni a vi nemužete tomu uhnot ikdibi jste umělu techniky uhibani.

Doton:Doryou Dango=živel země:hliněná koule

27. ledna 2012 v 14:35 živle a techniky kt
Doton:Doryou Dango=živel země:hliněná koule. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Doton:Doryou Dango=živel země:hliněná koule. je technika hliněná koule ktera jse veme ze zeme a hodi na protivnyky.

kuchiyose:edo tensai=Přivolání:Reinkarnace do Nečistého Světa

27. ledna 2012 v 14:31 živle a techniky kt
kuchiyose:edo tensai=Přivolání:Reinkarnace do Nečistého Světa. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis kuchiyose:edo tensai=Přivolání:Reinkarnace do Nečistého Světa. je technika přivolaní do nečistého světa ktera ovživi ti kteri jsou uš posmrty a muže je ovladat podle sveho libosti.

Gamaguchi Shibari=past žabí tlamy

27. ledna 2012 v 14:26 živle a techniky kt
Gamaguchi Shibari=past žabí tlamy. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Gamaguchi Shibari=past žabí tlamy. je technika past žabí tlamy ktera tě uvězni ve zabi tlami kapetam travici kiselina a ještě tě muže utravit ve žabe .

Doton:Doryuudan=živel země:střely draka země

27. ledna 2012 v 14:21 živle a techniky kt
Doton:Doryuudan=živel země:střely draka země. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis Doton:Doryuudan=živel země:střely draka země. je technika střely draka země ktera je z bahna a vistřilu je bahnove střeli.

mateki:mugen onsa=démonická flétna:lluzorní melodie

27. ledna 2012 v 14:14 živle a techniky kt
mateki:mugen onsa=démonická flétna:lluzorní melodie. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis mateki:mugen onsa=démonická flétna:lluzorní melodie. je technika démonická flétna ktera přivola tři demoni ktere je ovlada a ještě tě muže znehibnyt a nebo poslat do genjutsu.

Kage Shuriken no Jutsu=technika stínového shurikenu

27. ledna 2012 v 14:10 živle a techniky kt
Kage Shuriken no Jutsu=technika stínového shurikenu. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis Kage Shuriken no Jutsu=technika stínového shurikenu. je technika stínového shurikenu ktera je že hodite shuriken a ve stinu jse uděla dalši shuriken kteri je pobliž praviho jde těško přehlednout shurikenu ktera jse najednou obevi asi 10 mimimetru odvas.

kirigakure no jutsu=technika ukrytia v mlze

27. ledna 2012 v 14:04 živle a techniky kt
kirigakure no jutsu=technika ukrytia v mlze. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis kirigakure no jutsu=technika ukrytia v mlze. je technika ukrytia v mlze ktera tě schova do mlhi ktera tě skrija a přitom tvuj protivnik tě nevidi ale vi teš.Hyouton:Souryuu Boufuusetsu=živel led:dvojitá sněhová bouře černého draka

24. ledna 2012 v 16:56 živle a techniky kt
Hyouton:Souryuu Boufuusetsu=živel led:dvojitá sněhová bouře černého draka. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Hyouton:Souryuu Boufuusetsu=živel led:dvojitá sněhová bouře černého draka. je technika dvojitá sněhová bouře černého draka ktera jse spoji dohromadi a pak udělaji černej hurikan.

Hyouton:Kokuryuu Boufuusetsu=živel led:sněhová bouře černého draka

24. ledna 2012 v 16:48 živle a techniky kt
Hyouton:Kokuryuu Boufuusetsu=živel led:sněhová bouře černého draka. umi použit .kt1,kt2,kt3,kt4.
popis Hyouton:Kokuryuu Boufuusetsu=živel led:sněhová bouře černého draka. je technika sněhová bouře černého draka ktera je sněžni černy drak kteri zniči cokoliv naco narazi.

kinobori no waza=technika lezení po stromech

24. ledna 2012 v 16:40 živle a techniky kt
kinobori no waza=technika lezení po stromech. umi použivat .kt1,kt2,kt3,kt4,kt5.
popis kinobori no waza=technika lezení po stromech. je technika lezení po stromech ktera vam umořni chdoit postromech bez pomoci rukou.